Twój koszyk jest pusty ...
Producenci
Kategorie
Kontakt
  • Baitbox

  • E-mail:sklep@baitbox.pl
  • Telefon512 369 604
  • Godziny działania sklepu----Pon - Pt od 10:00 do 18:00 ----Sobota od 09:00 do 15:00 ----Niedziela - NIECZYNNE
Strona główna » NASZE ZAWODY » BAITBOX CUP DĘBOWA 2017

BAITBOX CUP DĘBOWA 2017

                                                                     
                                                        alt
                                                       zwycięzcy sektorów

altaltalt
               


                                                                               wyniki na sobotę rano 9
                                                         alt


altaltalt

                                                                               wyniki na piątek godz 9   
                                                         alt   


altaltalt
                                                                                  BIG FISH
                                                         alt
 





                                                                      WYNIKI NA CZWARTEK GODZ 18
                                                          alt
                                                          alt





 

                                                                            wyniki na czwartek godz 10 
                                                            alt
altaltalt




LISTA STARTOWA
1. Filip Lubas - Marek Lubas
2. Wiktor Siwiec - Bogdan Stuglik
3. Krzysztof Trzuskowski - Piotr Trzuszkowski
4. Jerzy Ryncarz- Łukasz Ryncarz
5. Damian Kluge - Arnold Rozyczka
6. Dawid Kawa - Wojciech Czapla
7. Marek Jaszkowidz - Piotr Kwieciński
8. Krzysztof Tomaniak - Jarosław Sobolewski 
9. Henryk Kolender - Tomasz Krupa
10. Mirosław Marczak - Marek Skibiński
11. Rafał Marczak - Daniel Grolik
12. Krzysztof Ujma - Werner Niemczyk
13. Damian Pietrzyk - Grzegorz Mitura 
14. Sebastian Danielak - Marek Kufel
15. Wojciech Osiński - Robert Laszczyński
16. Paweł Klemenczak - Miłosz Klemenczak
17. Adam Widziajło - Kuba Ziemianin
18. Sebastian Fiedorczuk - Wiesław Fiedorczuk
19. Sebastian Haszke - Krzysztof Opic
20. Dariusz Kruszewski - Ryszard Osmanowicz
21. Andrzej Walczak - Krzysztof Charmuszko
22. Grzegorz Krzywicki - Wojciech Kędzierski
23. Grzegorz Stachowicz - Zbigniew Kowalczyk 
24. Marcin Herman - Kamil Zychma
25. Maciej Rejenciak - Zbigniew Siejk
26. Jan Komarnicki - Bogdan Kaczanowski 
27. Tomasz Fleszer 
28. Robert Jakimiuk - Artur Butyński
                                      REGULAMIN ZNAJDZIECIE KLIKAJĄC NA LINK

                                                             MAPA STANOWISK
                                      alt

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii NASZE ZAWODY

Producenci

Nasze nowości
Nasze hity
Koszyk
Twój koszyk jest pusty ...
Informacje
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl