Twój koszyk jest pusty ...

Kategorie

Producenci

Bestsellery

Chmura tagów

Kontakt

Systemy płatności

  • PayU
  • eserivce
  • PayPal
  • PayU Raty

Opinie o produktach

» » BAITBOX CUP DĘBOWA 2017

BAITBOX CUP DĘBOWA 2017

                                                                     
                                                        alt
                                                       zwycięzcy sektorów

altaltalt
               


                                                                               wyniki na sobotę rano 9
                                                         alt


altaltalt

                                                                               wyniki na piątek godz 9   
                                                         alt   


altaltalt
                                                                                  BIG FISH
                                                         alt
 





                                                                      WYNIKI NA CZWARTEK GODZ 18
                                                          alt
                                                          alt





 

                                                                            wyniki na czwartek godz 10 
                                                            alt
altaltalt




LISTA STARTOWA
1. Filip Lubas - Marek Lubas
2. Wiktor Siwiec - Bogdan Stuglik
3. Krzysztof Trzuskowski - Piotr Trzuszkowski
4. Jerzy Ryncarz- Łukasz Ryncarz
5. Damian Kluge - Arnold Rozyczka
6. Dawid Kawa - Wojciech Czapla
7. Marek Jaszkowidz - Piotr Kwieciński
8. Krzysztof Tomaniak - Jarosław Sobolewski 
9. Henryk Kolender - Tomasz Krupa
10. Mirosław Marczak - Marek Skibiński
11. Rafał Marczak - Daniel Grolik
12. Krzysztof Ujma - Werner Niemczyk
13. Damian Pietrzyk - Grzegorz Mitura 
14. Sebastian Danielak - Marek Kufel
15. Wojciech Osiński - Robert Laszczyński
16. Paweł Klemenczak - Miłosz Klemenczak
17. Adam Widziajło - Kuba Ziemianin
18. Sebastian Fiedorczuk - Wiesław Fiedorczuk
19. Sebastian Haszke - Krzysztof Opic
20. Dariusz Kruszewski - Ryszard Osmanowicz
21. Andrzej Walczak - Krzysztof Charmuszko
22. Grzegorz Krzywicki - Wojciech Kędzierski
23. Grzegorz Stachowicz - Zbigniew Kowalczyk 
24. Marcin Herman - Kamil Zychma
25. Maciej Rejenciak - Zbigniew Siejk
26. Jan Komarnicki - Bogdan Kaczanowski 
27. Tomasz Fleszer 
28. Robert Jakimiuk - Artur Butyński
                                      REGULAMIN ZNAJDZIECIE KLIKAJĄC NA LINK

                                                             MAPA STANOWISK
                                      alt

Przejdź do strony głównej

Produkty w promocyjnych cenach zobacz wszystkie

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl