Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna1 » GP Bateries

GP Bateries

GP Bateries Firma GP Batteries od 1991 roku projektuje i produkuje wysokiej klasy baterie, akumulatory konsumenckie i ładowarki. Założona w Hong Kongu firma sprawnie się rozwinęła, stając się jednym z najważniejszych światowych dostawców baterii i akumulatorów. Jest największym producentem baterii konsumenckich w Chinach.

Głównym obszarem działań firmy GP Batteries International Limited jest projektowanie, produkcja i marketing baterii oraz produktów pokrewnych. Od czasu jej utworzenia w obrębie Gold Peak Group w Hongkongu, firma GP Batteries szybko się rozwinęła, stając się jednym z najważniejszych światowych dostawców baterii i akumulatorów.Jest największym producentem baterii konsumenckich w Chinach. Dostarcza szeroką gamę baterii i akumulatorów producentom sprzętu oryginalnego, wiodącym firmom bateryjnym, jak również na rynki detaliczne pod własną marką GP.

Zakłady produkcyjne GP Batteries znajdujące się w Chinach, Wietnamie i w Malezji, obsługiwane są przez biura handlu i marketingu na terenie Azji, Europy i Ameryki Północnej.Grupa zatrudnia obecnie około 6 000 osób na całym świecie i zajmuje łącznie powierzchnię użytkową około 260 000 metrów kwadratowych.
 

Producenci

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl