Twój koszyk jest pusty ...
1 » Northern Baits2

Northern Baits

Northern Baits

W 2015 roku Brian Westergaard i Martin Kruse porzucili karierę biznesową, aby spełnić swoje marzenie i zainwestowali w to wszystko co mieli. Brian i Martin są bardzo zapalonymi karpiarzami i posiadają bogatą wiedzę w swoich konkretnych rolach. Firma ma siedzibę w Danii, gdzie produkuje i dostarcza własne przynęty, zawsze świeże, a następnie dystrybuowane są w całej Europie i innych częściach świata. Składniki pochodzą bezpośrednio od słynnych wielkich zakładów w Danii, które dostarczają nam najwyższej jakości składników i białek na świecie. Korzystając także z najlepszych europejskich dodatków smakowych, pozyskując jedne z najwyższej jakości składników, jakie kiedykolwiek zostały zawarte w przynętach, od zaawansowanych środków wspomagających trawienie do stymulatorów paszowych, które nigdy nie były wykorzystywane w przemyśle rybnym. Twierdzimy, i na pewno wykorzystujemy niektóre z najbardziej zaawansowanych składników w rozwoju przynęt w branży, codziennie kierujemy marką, aby dostarczyć Wam, karpiarzom, przynętę o bardzo wysokiej jakości w bardzo przystępnej cenie. Jesteśmy firmą napędzaną przez wędkarzy, ponieważ marka rozprzestrzenia się na skalę międzynarodową, angażując kilku czołowych europejskich karpiarzy, którzy współpracują teraz z nami. Wędkarze zaczynają coraz bardziej uświadamiać sobie wartość odżywczą przynęt, których używają, chcąc wykorzystać przynętę, która jest nie tylko natychmiastowo atrakcyjna, a tak naprawdę dobra dla ryb.

Dlaczego Northern Baits?

Wierzymy, że wysoka jakość przynęt daje możliwość złowienia więcej karpi i aby to zapewnić, używamy tylko najlepszych możliwych składników, które możemy uzyskać we wszystkich produktach.

Kilka przykładów: 
1. Używamy ponad 20% świeżej mączki z kryla antarktycznego w naszych kulkach Krillers. Gdybyśmy używali zwykłej mączki z kryla, kulka zawierałaby około 8-9% mączki z kryla.
2. Używamy wysokiej jakości składników w naszych kulkach proteinowych.
3. Postępujemy zgodnie z zasadami UE i piszemy, jakie składniki znajdują się we wszystkich naszych produktach. Nie mamy nic do ukrycia.
4. Nie używamy taniej kaszy manny, mąki sojowej, bułki tartej itp.


Wszyscy jesteśmy karpiarzami i po prostu chcemy zrobić najlepszą przynętę na świecie. Dbamy o karpie i o to, jak trawią one żywność, którą je karmią wędkarze. Chcemy, aby ryby czuły dobrze i miały ochotę jeść.
 


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Producenci

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl