Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » O NAS

O NAS

Sklep Karpiowy Baitbox.pl został stworzony przez dwoje pasjonatów wędkarstwa karpiowego Andrzeja Walczaka i Krzysztofa Charmuszko.
                                             Pomysł  na biznes urodził się podczas ich wspólnego startu na #WCC2011

altaltalt       Z początku było to tylko dodatkowe zajęcie, jednak z czasem okazało się, że jest to sposób na biznes i to połączony z hobby. Cóż może być piękniejszego, jak łączenie pasji z pracą.
W 2014 roku nastąpiło coś, co zmieniło życie Andrzeja i Krzysztofa. Wygrali oni bowiem wraz z Gabrielem  Starzec najbardziej prestiżowe zawody karpiowe na świecie,  World Carp Classic na jeziorze Bolsena we Włoszech.  Zrobili to indywidualnie oraz drużynowo z teamem Carp'R 'Us.
altaltalt

   


       Są jedynymi ludźmi na świecie, którzy powtórzyli drużynowe zwycięstwo trzykrotnie : #WCC2014, #WCC2016, #WCC2017
altaltalt


      

      Pod koniec roku 2014 na fali mega popularności otworzyli stacjonarny sklep karpiowy we Wrocławiu przy ulicy Żegiestowskiej 3,
gdzie można ich oczywiście bardzo często spotkać osobiście.  Służą radą w wyborze sprzętu, doborze taktyki. czy po prostu rozmawiają.
alt altaltTo naprawdę doświadczeni łowcy. Wystarczy popatrzeć na ich trofea. Oczywiście każda z tych ryb wróciła do wody zgodnie z zasadą
ZŁÓW I WYPUŚĆ,  której hołdują i ją propagują w Polsce i na świecie.
altaltalt
Baitbox, to wspaniała grupa ludzi pełnych pasji i oddanych karpiarstwu na całe życie. Zapraszamy do Wrocławia, przekonajcie się sami.


                                                    Zapraszamy BAITBOX TEAM

Wyszukaj artykuł korzystając z naszej wyszukiwarki
Brak artykułów ...
Przejdź do strony głównej

Producenci

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl