Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna1 » FOX

FOX

FOX
Nie ma dnia, w którym dziesiątki tysięcy wędkarzy na całym świecie będą łowić ryby uzbrojone w różnorodne produkty Fox International.
Firma Fox International jest silnie ugruntowana jako jeden z wiodących producentów sprzętu w Europie. Firma pochodzi z Essex w Wielkiej Brytanii, gdzie Cliff Fox wprowadził na rynek swój pierwszy w historii produkt wędkarski Fox International - metalową linijkę pokazującą limity wielkości niektórych gatunków ryb złowionych podczas zawodów w Wielkiej Brytanii (kiedy wędkarze musieli łowić zgodnie z zestawem limitów wielkości).

 
Sprzedaż produktu była dobra i zachęciła Cliffa do ekspansji na inne produkty ze swojego małego wynajętego warsztatu, który był zbliżony do poprzedniej siedziby firmy w Hainault, Essex. Pierwszym produktem noszącym nazwę „Fox” był w 1967 r. Metalowy przynęta. Firma wkrótce przerosła swój pierwotnie wynajęty warsztat, zmuszając Cliffa do przeprowadzki do nowej siedziby. Firma nadal rozwijała się w tym roku, przenosząc się do głównej siedziby w Wielkiej Brytanii, a oprócz biur Hainault została zmuszona do otwarcia dużego europejskiego zakładu dystrybucyjnego w Meer, na granicy belgijsko-holenderskiej. Przechodząc do 2015 roku, Fox International zatrudnia obecnie ponad 100 osób w Wielkiej Brytanii i Europie, w tym dedykowany zespół sprzedaży w drodze, zespół ekspertów ds. Marketingu i personelu medialnego, specjalistyczny dział projektowy, w tym imponujący rozwój produktów CAD zespół i silny zespół konsultantów wędkarskich w całej Europie.
W ostatnich latach, wraz z przeprowadzką do nowej siedziby głównej w Brentwood, Essex, firma stale się rozwijała i obecnie sprzedaje znacznie ponad 3000 produktów w ponad 30 krajach, w tym w USA, Japonii i Rosji. Portfolio marek Fox obejmuje szereg flagowych produktów, które pomagają umocnić reputację innowacyjności i jakości. Na rynku karpi, takie jak sygnalizatory zgryzu Micron, łóżka Flatliner, akcesoria Edges, schrony Supa Brolly, kołowrotki FX11 i systemy worków Rapide PVA - wszystko to przyczyniło się do tego, że Fox jest powszechnie uważany za „markę”. Ponadto Matrix ma również wiele wyróżniających się produktów, w tym siedziska Super Box, systemy podajników Evolution, Quad Rollers i akcesoria do siedzisk 3D. Ponadto Fox Rage szybko stał się faworytem wśród nowoczesnych wędkarzy drapieżnych, oferujących szeroką gamę produktów najwyższej jakości do łowienia przynęt. Dzięki mnóstwu miękkich i twardych przynęt, wędek, kołowrotków, odzieży i bagażu, Fox Rage jest gotowy na dalszy szybki rozwój w nadchodzących latach.


Fox International ma długą tradycję opartą na innowacyjnych, wysokiej jakości produktach, które zostały zaprojektowane przez wędkarzy dla wędkarzy. To właśnie ten etos sprawi, że firma będzie nadal dostarczać produkty, których oczekują nasi klienci, oraz spełnianie wysokich standardów, których oczekują od nich zespół tutaj w Fox ...

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Kategoria
Tylko nowości
Tylko promocje

Producenci

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl