Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Paczkomaty 24/7

Paczkomaty 24/7

alt

Sklep BAitbox nieustannie dąży do poprawienia jakości swoich usług. Dbamy o to by klienci byli zadowoleni z zakupów w naszym sklepie. Nie chodzi tylko o dobrej jakości produkty, a także obsługę klienta na wysokim poziomie. Wiemy jak ważna jest szybka i bezpieczna dostawa. Właśnie dlatego wprowadziliśmy usługę Paczkomatów.

lockerKorzystanie z Paczkomatów to prawdziwa wygoda. Nie musisz stać w kolejce na poczcie, ani tez godzinami czekać na kuriera. Aby odebrać paczkę z Paczkomatu wystarczy podać numer telefonu oraz kod odbioru. Usługa Paczkomatu sprawia, że możesz odebrać przesyłkę kiedy tylko będzie to dla Ciebie wygodne. Paczkomaty można znaleźć przy centrach handlowych, hipermarketach, czy też stacjach benzynowych. Wybrano te miejsca, abyś nie musiał nadrabiać zbędnych kilometrów. Po prostu możesz odebrać paczkę wracając z pracy, przy tankowaniu samochodu, czy też po prostu wracając z zakupów. Paczkomaty są otwarte 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

Jeśli zdecydujesz się na dostarczenie przesyłki za pomocą usługi Paczkomaty to istnieje w niej również możliwość śledzenia swojej paczki. Wystarczy skorzystać ze specjalnej strony http://paczkomaty.pl/pl/znajdz-paczke na której musisz wpisać wyłącznie numer swojej paczki.  Wszystko po to abyś był pewny, że Twoja przesyłka dojdzie na czas.

Jak złożyć zamówienie? Otóż jest to bardzo proste! Podczas składania zamówienia w sklepie internetowym wystarczy wyprać opcje paczkomaty - (koniecznie musisz podać nam twój numer komórkowy). Jest to czynność niezbędna, ponieważ właśnie na podany numer dostaniesz informacje o dostarczeniu zakupionego przez Ciebie towaru do punktu paczkomatu. Po otrzymaniu sms-a, w odpowiedniej dla Ciebie chwili możesz udać się do paczkomatu, tam wprowadzić swój numer telefonu, oraz kod odbioru otrzymany smsem. W tym momencie odpowiednia skrytka otworzy się, a Ty bez problemu możesz wyjąć swoja paczkę.

steps

Przy składaniu zamówienia upewnij się proszę czy zakupiony przez Ciebie produkt może być odebrany w paczkomacie. Pamiętaj, że w Paczkomacie InPost nie zmieszczą się przesyłki wielkogabarytowe oraz przesyłki o wadze powyżej 25 kg.
 

Paczkomaty InPost to doskonała alternatywa dla kurierów, czy też poczty. Już w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych od momentu nadania, paczka znajdzie się w wybranym przez Ciebie Paczkomacie. Możesz ją odebrać zarówno w dzień, jak i w nocy – po prostu kiedy będziesz miał taką ochotę. Jeżeli w ciągu 3 dni paczka nie zostanie odebrana, zostanie ona przewieziona do najbliższego Oddziału InPost. Otrzymasz wtedy sms-a z dokładnym adresem pod który należy się wybrać w celu odebrania paczki. Istnieje również możliwość przedłużenia odbioru o kolejne 24 godziny. Wystarczy wysłać sms-a pod numer 7431 (koszt 4,92).

Paczkomaty to nie tylko szybki i wygodny odbiór zamówienia, ale i niska cena wysyłki.


Przejdź do strony głównej

Producenci

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl