Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna1 » Wiley X

Wiley X

Wiley X W 1987 roku firma Wiley X, Inc. rozpoczęła dążenie do zostania światowym liderem w dziedzinie badań, rozwoju i marketingu okularów ochronnych i rękawic dla wojska, organów ścigania i służb cywilnych. Pomysł narodzony na polu bitwy, rozwinął relacje z siłami zbrojnymi USA i elitarnymi jednostkami sił specjalnych, Wiley X pozostaje standardowym przedmiotem wyposażenia z tych obrońców wolności. Sukces Wiley X szybko się nasilił, gdy rynki komercyjne, które opierają się na odporności na uderzenia, zaczęły domagać się  Wiley X ze względu na ich reputację. 

30 lat temu właściciele Wiley X, Dan Freeman i Myles Freeman, Jr., byli po prostu dziećmi pocącymi się latem w magazynie pomagając ojcu w jego małej, ale innowacyjnej firmie zajmującej się ochroną oczu. Nie zdawali sobie sprawy, że 30 lat później będą u steru szanowanej, szybko rozwijającej się globalnej firmy.Ich ojciec, Myles Freeman Sr. - weteran wojskowy - założył Wiley X, aby chronić oczy tych, którzy chronią Amerykę. Podczas, gdy Wiley X pozostaje głównym dostawcą okularów i rękawic dla sił zbrojnych na całym świecie, od tego czasu stał się rozwijającą się marką na zewnątrz USA.Dan i Myles Jr. szybko przypisują swój sukces pasjonatom, zaangażowanym pracownikom i wysoce wspierającym partnerom handlowym. Oboje zgadzają się jednak, że przede wszystkim ich sukces wynika z faktu, że pozostali wierni pierwotnej wizji ojca, aby stworzyć najbardziej ochronne i stylowe okulary, gdziekolwiek jest to potrzebne. Oto kolejne 30.

Rynki te obejmowały polowanie i strzelanie sportowe, jazdę na motocyklu, wędkarstwo, piesze wycieczki, kolarstwo i różne sporty ekstremalne. Wiley X, z siedzibą w Livermore w Kalifornii, zbudował w 2007 r. Biuro w mieście Vemb w Danii, aby zarządzać wszystkimi rynkami Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Od tego czasu Wiley X wyznacza standardy bezpieczeństwa, stylu i użyteczności w kategorii okularów przeciwsłonecznych o najwyższej wydajności, stanowczo podkreślając, że wszystkie produkty dla dorosłych klasy premium spełniają normę bezpieczeństwa ANSI Z87.1 dotyczącą wpływu na wysoką prędkość / wysoką masę. Linia okularów ochronnych sportowych spełnia normy bezpieczeństwa sportowego ASTM F803, a także jest przeznaczona dla dzieci do noszenia przez cały dzień. Co więcej, nie jest tajemnicą, że wiele modeli spełnia różne balistyczne standardy militarne MIL-SPEC zarówno dla soczewek, jak i okularów.

Wiley X to jedyny na świecie producent wysokiej jakości okularów przeciwsłonecznych, którego cała linia dla dorosłych przekracza standardy bezpieczeństwa pracy OSHA. W ramach licencji Wiley X produkuje również okulary ochronne w 100% ANSI dla najbardziej znanych marek na świecie, takich jak Harley Davidson, John Deere, Remington i 5.11 Tactical. Nasza dystrybucja obejmuje niektóre najtrudniejsze środowiska na całym świecie; dostarczanie detalicznym sprzętom sportowym, przemysłowym, taktycznym i optycznym najwyższego poziomu ochrony dostępnego na rynku.

Produkty Wiley X poddawane są rygorystycznym testom w celu uzyskania bezpieczeństwa zgodnego z normą ANSI Z87.1, normą EN.166, aw przypadku niektórych stylów spełniają rygorystyczne wymagania wojskowe w zakresie balistycznego oddziaływania VO. Jednak ochrona oczu na co dzień działa tylko wtedy, gdy ludzie chcą ją nosić. Dlatego Wiley X pozostaje zaangażowany w tworzenie stylowych okularów pożądanych praktycznie na każdą okazję.

 
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Producenci

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl