Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna1 » Rejestracja

Rejestracja

Wypełnij dokładnie poniższy formularz rejestracyjny

Dane użytkownika

Imię:

Nazwisko:

osoba fizyczna firma

Ulica i numer domu / lokalu:

Kod pocztowy:

Miejscowość:

Kraj:

Województwo:

Numer telefonu:

Dane do logowania

Adres email:

Hasło:

Powtórz hasło:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Andrzej Walczak i Krzysztof Charmuszko prowadzących wspólnie działalność gospodarczą pod firmą: BAITBOX spółka cywilna, z zakładem głównym pod adresem: ul. Żegiestowska 3, 50-542 Wrocław, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP: 8992733559, powyższych danych osobowych w celu skorzystania i uzyskania odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pośrednictwem formularza kontaktowego zgodnie z Polityką prywatności.
Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sprzedawcę moich danych osobowych zawartych w formularzu rejestracji konta w celu i zakresie niezbędnym do realizacji zamówień.
 
Podanie danych w formularzu jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji zamówienia. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Sprzedawcę określone są na stronie Polityki prywatności.


 

Producenci

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl